top of page
IMG_0950.PNG
Vítejte u dalšího Šklíbina tematického speciálu ze světa Harryho Pottera! 

Už Vám sova přinesla pozvánku ke studiu? Tak pojeďte spolu s našimi kočičkami přímo do Bradavic! Sraz je na nástupišti 9 a 3/4!

Nejdříve se však společně podíváme na slavnou Příčnou ulici, kde si vyberete hůlku u pana Olivandera a další nezbytné kouzelnické vybavení. V Bradavicích nás pak čeká rozřazení do jednotlivých kolejí slavným Moudrým kloboukem - jak která kočička se můžete podívat na jejich studentských kartách.
 

V kouzelnické škole si spolu s kočičáky doplníte čarodějnické vzdělání. Navštívíte společně např. hodinu lektvarů, věštění, obrany proti černé magii či lekce létání na koštěti. Ve skleníku madam Prýtové se společně naučíme přesazovat i slavné Mandragory.

A nebyly by to Bradavice, kdybychom nezažili i pořádné dobrodružství v podobě duchů a uprchlých vězňů z Azkabanu.

  • Tradičně nové logo! Zcela upřímně, nová loga ke speciálům, už jsou prostě nedílnou součástí této akce.

  • Jako obvykle se můžete těšit na rozkošné fotky kočiček k adopci, ale tentokrát máme i překvapení pro adoptivní rodiče na dálku! Každý dostane speciální fotky adoptovaných miláčků. Pokud se náhodou nebude chtít nějaký brouček vyfotit, tak ho nutit nebudeme, nechceme kočičky zbytečně stresovat.

  • V neposlední řadě, bychom rádi zopakovali, že do focení kočičky nikdy nenutíme, účastní se pouze ty, které sami chtějí . Takže se nemusíte bát, všichni jsou vždy v bezpečí a pod dozorem.

Co vše nás opět čeká?

Fotogalerie

bottom of page