top of page

Blue

Pokud máte zájem adoptovat Blua, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Seznamte se s Bluem, nádherným 8 měsíčním kocourkem, jehož srdce je stejně velké jako jeho touha po mazlení. Kocourek má neodolatelně umazlenou povahu a miluje, když je středem pozornosti - pokud potřebujete trochu lásky, Blue je vždy připraven se přitulit.

▪️Přestože má poškozené očičko, jeho schopnost milovat a být milován tím není nijak omezena. Ve Šklíbě si Blue nemůže užívat tolik mazlení, kolik by potřeboval a zasloužil si. Proto usilovně hledá domov, kde bude obklopen nekonečnou láskou a péčí. Blue je dokonalým společníkem pro někoho, kdo chce sdílet svůj život s mazlivým, vděčným přítelem, který obohatí každý den.

▪️Pokud hledáte kočičího kamaráda, který je vždy připraven na mazlení a chcete dát šanci koťátku, které se na první pohled může zdát ne dokonalé, ale jehož srdce je naprosto bezchybné, Blue by mohl být tou pravou volbou pro vás.

ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png

Blue je:

✅ Kastrovaný
✅ Očkovaný
✅ Odblešený
✅ Odčervený
✅ FIV/FELV

ikonky.png

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste si Blua adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Blue má sbalený kufřík a je připraven vyrazit domů

Fotogalerie

ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png

Chcete dát Bluovi nový domov?

bottom of page