Capuccino

Pokud máte zájem adoptovat Capuccino, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Capuccino je malá 7 měsíční kočička, která vás okouzlí svou neskutečnou mazlivostí a hravostí. Je to kočka, která miluje být ve společnosti lidí a stane se skvělou kamarádkou pro každého, kdo si užívá aktivní a laskavé kočičí přítomnosti. Tato malá kočička má ráda všechny druhy her – ať už jde o pronásledování hraček nebo skákání a lezení po škrabadlech. Capuccino miluje být středem pozornosti a ráda se mazlí v klíně, kde může pohodlně odpočívat a užívat si společnosti svého člověka.

▪️Capuccino hledá domov, kde bude moci rozvinout svou osobnost a kde jí bude poskytnuta dostatečná péče a pozornost. Je ideální pro rodinu nebo jednotlivce, kteří chtějí kočičího společníka, který je nejen hravý, ale také mimořádně mazlivý.

Capuccino je:

✅ Kastrovaná

Pokud vás její příběh chytil za srdce a chtěli jste Capuccino adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Capuccino půjde do adopce plně očkovaná

Chcete dát Capuccinu nový domov?