Celeste

Pokud máte zájem adoptovat Celeste, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Celeste je asi 4 letá nádherná kočička, která už si v životě prožila svoje, a ačkoli byla její cesta plná výzev, neztratila víru v lidskou dobrotu. Kočička je ztělesnění toho, že i po bouřích může svítit slunce.

▪️Celeste miluje, když může sedět klidně na klíně, zatímco člověk pracuje, a nabízí tak svou společnost jako nejlepší formu podpory. Celeste není jen kočička; je to přítel, který ti připomene, jak moc může být život krásný, když sdílíme jeho chvíle s někým, kdo nás bezpodmínečně miluje.

▪️Pokud hledáš společníka, který ti bude stát po boku, poskytne ti útěchu a rozveselí každý tvůj den, Celeste je tady pro tebe.

Celeste je:

✅ Kastrovaná
❌ Očkovaná 1/2

Pokud vás její příběh chytil za srdce a chtěli jste Celeste adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Celeste má sbalený kufřík a je připravena vyrazit domů

Chcete dát Celeste nový domov?