Dale

Pokud máte zájem adoptovat Dalea, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️ Dale je koťátko, jehož srdce plné lásky čeká jen na to, aby ji mohl sdílet. Dale je na první pohled plašší, ale věříme, že s dostatečnou dávkou lásky a trpělivosti ukáže, jakým úžasným společníkem může být. Kocourek potřebuje někoho, kdo mu poskytne bezpečný prostor a čas potřebný k adaptaci na nové prostředí.

▪️Pokud máte ve svém srdci místo pro kocourka, který potřebuje jen trochu více času a pozornosti, aby se mohl plně rozvinout, Dale by mohl být vaším ideálním novým členem rodiny. Otevřete svůj domov a srdce pro Dale a sledujte, jak se z plašného koťátka stává hrdý a milující člen vaší rodiny.

Dale je:

❌ Kastrovaný
❌ Očkovaný 1/2

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste si Dalea adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Dale půjde do adopce s podmínkou kastrace v budoucnu

Chcete dát Dalovi nový domov?