Leonidas

Pokud máte zájem adoptovat Leonida, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Představujeme vám Lea, asi 3letého kocourka, který touží po novém domově, kde by se mohl cítit milován. Leo je trochu bázlivý, což z něj dělá opatrného průzkumníka svého okolí. Tato zpočátku rezervovaná povaha ale skrývá něco mnoho víc. Jakmile si Leo získá vaši důvěru, odhalí se jako velmi milý a oddaný společník, který si váží každé chvíle strávené s lidmi, na které se může spolehnout.

Pokud máte prostor ve svém domově a srdci pro kocourka, který jen potřebuje trochu více času na to, aby ukázal svou pravou povahu, Leo by mohl být dokonalým doplňkem vaší rodiny. Otevřete svůj domov a srdce Leonidasovi, a on se stane milujícím a vděčným členem vašeho domova, připraveným sdílet s vámi lásku a klidné chvíle.

Leonidas je:

✅ Kastrovaný
✅ Očkovaný

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste si Leonida adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-792-777-654.

Leonidas má sbalený kufřík a je připraven vyrazit domů

Chcete dát Leonidovi nový domov?