Locika

Pokud máte zájem adoptovat Lociku, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Locika je zhruba 5 letá kočička, která si už za svůj život prošla mnohým a nyní hledá klidný a stabilní domov, kde by mohla strávit zbytek svých dní v pohodě a bezpečí. Tato kočička je nesmírně vděčná za každou pozornost a lásku, kterou od vás dostane, a je připravena se stát milujícím a věrným společníkem.

▪️Po letech nejistoty touží Locika po klidném prostředí, kde by mohla relaxovat a užívat si života bez stresu. Je ideální společnicí pro někoho, kdo hledá klidnou a nenáročnou kočku, která ocení pohodové domácí prostředí. Locika má ráda klidné mazlení a společné chvíle v pohodlí domova, kde může cítit, že je bezpečná a milovaná.

Locika je:

❌ Kastrovaná

Pokud vás její příběh chytil za srdce a chtěli jste Lociku adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Locika půjde do adopce plně očkovaná

Chcete dát Locice nový domov?