top of page

Luciano

Pokud máte zájem adoptovat Luciana, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Luciano je starý asi 18 letý kocourek, který má za sebou těžký životní příběh. Opomíjený a zbavený základní péče, bojoval s hladem a dokonce byl terčem pitomce se vzduchovkou. I přes veškeré těžkosti, které mu osud připravil, překonal každou překážku a dokázal si znovu najít radost a lásku.

▪️I když na první pohled může vypadat jako starý plyšový medvídek, jehož nejlepší léta jsou již za ním, ve skutečnosti je to stále statečný bojovník a nesmírně přitažlivý fešák.

▪️I přes svůj pokročilý věk je Luciano stále plný energie a veškeré zdravotní výsledky mu vycházejí skvěle. Jeho příběh může inspirovat každého, kdo hledá v životě lásku a porozumění. Jestliže toužíte po milujícím a umazleném společníkovi, který vás bude doprovázet v každodenním životě, Luciano je tu právě pro vás. Je připraven dát vám veškerou svou lásku a přátelství, a vyměnit za ni jenom trochu vaší péče a pozornosti.

ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png

Luciano je:

✅ Kastrovaný
✅ Očkovaný
✅ Odblešený
✅ Odčervený
✅ FIV/FELV negativní

ikonky.png

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste si Luciana adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Lucian má sbalený kufřík a je připraven vyrazit domů.

Fotogalerie

ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png

Chcete dát Lucianovi nový domov?

bottom of page