Meadow

Pokud máte zájem adoptovat Meadow, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Meadow je dvouměsíční kočička, která je nejen neskutečně mazlivá a hravá, ale také skvělou kamarádkou. Jako koťátko Lociky prožívá spoustu veselých chvil hraní se svými sourozenci, což ji dělá skvělou společnicí pro jakéhokoliv milovníka koček.

▪️Tato malá kočička je připravena přinést radost a zábavu do svého nového domova. Meadow miluje objevování nových prostor, hraní s hračkami a samozřejmě spoustu mazlení. Její hravá povaha a laskavé chování z ní dělají perfektního společníka pro rodinu, která ocení její energii a touhu po pozornosti.

Meadow je:

❌ Kastrovaná

Pokud vás její příběh chytil za srdce a chtěli jste Meadow adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Meadow půjde do adopce plně očkovaná a podmínkou kastrace v budoucnu

Chcete dát Meadow nový domov?