Snížek

Pokud máte zájem adoptovat Snížka, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Snížek je asi 8 let starý kocourek, který má za sebou několik těžkých životních zkoušek. Jednou z nich byl zánět v oušku, který byl tak vážný, že málem přišel o život. Naštěstí se ho podařilo zachránit a nyní si Snížek užívá každý den plnými doušky.

▪️Po všem, co prožil, je Snížek nesmírně vděčný za každou chvíli pohody a lásky. Je to kocourek, který opravdu zbožňuje mazlení a rád tráví čas ve společnosti lidí, kteří se o něj starají. Jeho laskavá a vděčná povaha z něj dělají skvělého společníka pro každého, kdo hledá klidného a milujícího kocoura.

▪️Snížek hledá klidný domov, kde bude moci pokračovat ve svém bezpečném a spokojeném životě. Ideální domov pro něj je místo, kde bude dostatek klidu pro jeho relaxaci, ale také dostatek příležitostí pro společné mazlení a láskyplné chvíle.

Snížek je:

✅ Kastrovaný
❌ Očkovaný 1/2

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste Snížka adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Snížek půjde do adopce plně očkovaný

Chcete dát Snížkovi nový domov?