Thyme

Pokud máte zájem adoptovat Thyma, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Thyme je malý kocourek ve věku asi 3 měsíců. Jeho šarm a svůdný pohled jsou nepopiratelné, a jeho kožíšek a tvářičky ho dělají bezkonkurenčním krasavcem. Pokud hledáte společníka, který vám bude rozjasňovat každý den svým šarmem a hravostí, Thyme je tou pravou volbou. Je to kocourek, který vás bude bavit svou radostí ze života a přinášet vám do domova spoustu štěstí.

▪️Dejte Thymovi příležitost a budete mít věrného a roztomilého společníka, který vám bude dělat radost každý den. Jeho svůdný pohled se vám navždy vryje do srdce, a budete si ho vážit jako člena rodiny.

Thyme je:

❌ Kastrovaný
✅ Očkovaný

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste si Thyma adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-792-777-654.

Thyme půjde do adopce s podmínkou kastrace v budoucnu

Chcete dát Thymovi nový domov?