Winter

Pokud máte zájem adoptovat Wintera, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Wintera má plašší ale velmi zvědavou povahu a zaslouží si poznat, co to znamená být milován. Winter je mladý kocourek plný potenciálu, který jen čeká na tu pravou osobu, která mu ukáže, jak nádherné může být spojení s člověkem. Winterův ideální domov je místo plné trpělivosti a lásky, kde bude mít možnost postupně se otevírat vlastním tempem. S pravým množstvím pozornosti a jemného přístupu se z Wintera stane vděčný a něžný společník, který se rád tulí a sdílí společné chvíle.

▪️Winter potřebuje někoho, kdo rozumí jeho potřebě pomalého přizpůsobení se novému prostředí a je ochoten investovat čas do budování vztahu založeného na důvěře. V náručí správné osoby se Winter jistě rozkvetle a ukáže svou pravou, láskyplnou povahu.

▪️Dovolte Winterovi, aby s vámi prožil cestu plnou objevů a lásky, a stane se nejen součástí vašeho domova, ale i vašeho srdce.

Winter je:

❌ Kastrovaný
❌ Očkovaný 1/2

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste si Wintera adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Winter půjde do adopce s podmínkou kastrace v budoucnu

Chcete dát Winterovi nový domov?