top of page
IMG_1432.PNG

Napnout plachty a plnou parou vpřed!

Šklíba se plaví za novým dobrodružstvím! Za dalším speciálem se tentokrát vypravíme na širé moře, budeme bojovat s piráty, hledat poklad, okukovat mořské panny a pít lahodné mléko v přístavní krčmě. Naloďte se spolu s námi, brzy odplouváme!

Tentokrát se Šklíba stala pirátkou na opuštěném ostrově a psala si deník, do kterého vám samozřejmě dovolí nakouknout!

digital-paper-picture-frames-clip-art-png-favpng-87HEsv43q61YURjiq5zcvzhJE_edited.png

Den první - odjezd

Kapitán Olympus zavelel napnout plachty a slavnostní salvou z děla odstartoval kočičí dobrodružství.

Všichni se těší na spoustu společných zážitků, poznávání nových krajin, kotvení v přístavních krčmách a možná i nějaký ten poklad!

Den druhý - těžké noci a ještě těžší rána

Moře je klidné, sluníčko svítí a vítr máme příznivý. Nic nám tak nebrání pokračovat v našem super dobrodružství! Včera když jsme vyráželi, jsme si říkali, že nás moře nepřemůže a taky že ne! Přemohly nás bary… Takže dnes máme pár nepoužitelných námořníků (to víte divoké noci v přístavišti končí až se svítáním). Posádku však naštěstí netvoří jen námořníci, ale také šikovné holky námořnice. Tyhle krásky sice vypadají jako křehké květinky, opak je ale pravdou, holky jsou pěkné drsňačky a musím na ně prásknout, že se občas nezdráhají připlést ani do kdejaké přístavní šarvátky.

Den třetí - nadšení střídá nadšení

Šklíbina flotila ještě stále brázdí moře, ale kočičky tahle plavba stále baví. Zpět do přístavu se chystáme doplout až za pár dní. Naši nejnovější námořníci, kteří se k nám přidali v průběhu, mají z této plavby tolik zážitků a fotek, že by byla prostě škoda zakotvit dříve!

Den třetí odpoledne - BOUŘKA!

Blíží se obrovský a ošklivý mrak. Mám docela obavy, že bude bouřkový. Naši námořníci na to zatím nejsou vycvičeni, a tak bude tahle bouřka opravdovou zkouškou odvahy a výdrže. Tak plavbě zdar!

Den čtvrtý - konec dobrý, všechno dobré?

Bouřka pro mě bohužel nedopadla dobře a skončila jsem jako kočka přes palubu… Taková potupa… Dnes je den D! Tedy den, kdy se námořníci vrací do domovského přístavu z dalekých cest. Budu doufat, že dobře dorazí a pošlou pro mě pomoc. Snad ano, protože jinak by tato plavba neskončila úplně dobře. Zatím se prohlašuji za guvernéra tohoto ostrůvku a pirátem, abych mohla případně obsadit nějakou loď a dostat se také zpátky do přístaviště!

Z velké dobrodružné plavby jsou naši námořníci už nějaký ten den doma i s Kočkou Šklíbou, a tak je čas udělat kontrolou, jak se vlastně aklimatizují. Nám přijde, že se snaží dospat tak 1000 let. Ani si nechceme představovat jaká to bylo na tom moři jízda, když to teď vidíme. Naši námořníci si pro vás připravili velkou fotosmršt ze své plavby za dobrodružstvím. Všechny kočičky si focení speciálu moc užívaly! Tak pojďme společně mrknout na tu slíbenou nálož fotek z tohoto super letního dobrodrůža.

Plavbě zdar a příjemnou zábavu!

Všechny kočičky k adopci najdete v sekci Kočičky k adopci nebo u nás na Instagramu.

Fotogalerie

bottom of page