top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodiče,

S potěšením vám přinášíme novinky o naší milované kočičce Sanse, která nedávno zažila malé dobrodružství. Protože už venku začíná být opravdu teploučko a hezky, rozhodli jsme se nainstalovat dvířka na čip na naší terasu Šambala, aby se kočičky mohli dostat bezpečně dovnitř i ven na zabezpečenou zahradu a užívat si přírody. Po načtení Sansina čipu se ukázalo, že má k otevřenému prostranství smíšené pocity.

Sansa, vždy opatrná a obezřetná, se rozhodla tento nový element Šklíby prozkoumat velmi opatrně. Naše malá průzkumnice nejprve zaujatě pozorovala dvířka, která jí slibovala nové dobrodružství. Po několika chvílích odvahy se odhodlala krokem vpřed a vykoukla do zahrady, ale brzy zjistila, že přece jen preferuje pohodlí a teploučko svého domova. Takže po krátkém shlédnutí zeleně a pocitu svěžího vzduchu se rychle a rozhodně vrátila na gauč.

Ani při dalších pokusech nebyla úspěšnější a vždy vydrží venku maximálně pár minut. O to horší pro ni bylo překvapení, když znovu prozkoumávala schody a najednou se přihnal zahradní deštík a chudáčkovi Sanse promočil kožíšek! Od té doby se výlety ven zkrátily spíše na vykouknutí, nejspíše aby už se neopakoval mokrý kožich.

Děkujeme, že jste součástí Sansina života a umožňujete nám zútulňovat prostředí, aby co nejvíce vyhovovalo jejím potřebám a přáním. Vaše láska a podpora jsou pro nás a pro Sansu nesmírně důležité.

S láskou a vděčností,
Tým Šklíby a Sansa

bottom of page