F11676A6-1722-4996-AB24-7724E241288F_edited.jpg

Valentýn je čas, kdy se plně věnujete vašemu speciálnímu člověku, kdy mu ukážete, jak moc pro vás znamená, kdy sdílíte romantickou večeři při svíčkách v té luxusní restauraci, která se vám tak zalíbila.

Čas, kdy vám dojde, že váš výjimečný někdo zapomněl, že je Valentýn… znovu.

Pro ty z nás, kteří se každého 14. února probouzejí s nádechem zklamání, si myslíme, že jsme našli řešení a pro zbytek trochu toho pobavení😆.

Dovolte nám představit 8 důvodů, proč je vaše kočka tou nejlepší volbou na valentýnské rande:

1. Začněme tím nejpodstatnějším: milují Vás

Nemusí to vždy dávat najevo, ale hluboko uvnitř víte, že ano. Každé otření o vaši nohu, každé pomalé mrknutí je dalším znamením, že s vámi rádi tráví čas.

2. Všechny rády dávají dárečky

Kočičky vám prostě rády nosí dárky. I když se vám nemusí vždy líbit, že je dostáváte.

3. Je to levné rande

Čerstvá miska s vodou, nějaké jídlo a pět minut pronásledování své oblíbené hračky po obývacím pokoji a kočky jsou obvykle docela spokojené se životem a připraveny na pořádnou relaxaci.

4. Vědí, jak na to

Je vaše představa dokonalého valentýnského večera schouleného na pohovce s nějakým občerstvením? No a jejich taky! To je další věc, kterou máte se svou kočkou společnou, ve srovnání s věčně zklamanou druhou polovičkou.

5. Jsou skvělými posluchači

Někdy vše, co potřebujete po náročném dni v práci, je někdo, kdo si s vámi sedne a vyslechne vás. Jen se nenechte odradit, když budou ležet se zavřenýma očima, zatímco vy spokojeně brbláte, ony nespí, pouze odpočívají oči.

6. Nesoudí

Kočičkám můžete prozradit svá nejhlubší tajemství a oni ani nemrknou.

7. Jsou to certifikované prostředky proti stresu

Pro mnoho z nás je těžké se uvolnit. Bylo prokázáno, že hlazení měkké kočičí srsti a naslouchání jejímu terapeutickému předení snižuje naši úzkost a uklidňuje nás. V dnešní době je to dar, kterého je třeba si opravdu vážit❤️

8. A konečně, kočky vědí, jak projevit uznání

Vaše kočka vás za chvilku stráveného času bude zbožňovat na doživotí. Na rozdíl od vaší druhé polovičky, která vám stále nepoděkovala za dárek, který jste jí loni dali!

Samozřejmě vše myslíme s nadsázkou, kromě lásky koček ke svému parťákovi nebo parťačce💕, ta je naprosto skutečná! Ať už strávíte 14. únor – ve společnosti kočkovitých šelem, lidí nebo obojího – přejeme všem ten nejzamilovanější Valentýn vůbec.

A teď už hurá na zamilované fotečky našich kočiček: