top of page
5186124.jpg

Report k 2/2024


Milí virtuální rodiče Alba,

únor byl pro našeho milovaného kocourka Alba měsícem plným zimních radovánek a nových přátelství. Albus, s jeho klidnou povahou, si zamiloval poklidné zimní dny ve Šklíbě a našel si způsoby, jak tento měsíc proměnit ve skutečné dobrodružství.

Začátkem měsíce, kdy nás počasí obdarovalo několika sněhovými přeháňkami, Albus objevil radost z lenošení na měkkých dekách u okna, odkud pozoroval, jak sněhové vločky pomalu pokrývají zahradu bílým závojem. Jeho oblíbeným zábavním programem se staly sledování ptáků a pozorování, jak se malé veverky snaží najít své zásoby jídla v zasněžené zahradě.

Přestože Albus miluje klid, únor byl také měsícem, kdy projevil svůj zájem o společenské aktivity. Při jedné ze společných snídaní se Albus velmi rád podělil o svoji mističku se žrádlem a dokonce se nechal i pohladit! Tento kocourek je opravdu jedno velké překvapení.

Konec měsíce přinesl první náznaky blížícího se jara, a Albus, vždy vnímavý k proměnám přírody, trávil stále více času sledováním pohybu v zahradě a znovu se objevujícího života . Jeho zvědavost a touha po objevování byly inspirací pro nás všechny, připomínající nám, že i v nejchladnějších dnech můžeme nalézt krásu a radost.

Albusův únor byl tedy měsícem plným učení, sdílení a objevů. Jeho schopnost najít radost v každodenních momentech je připomínkou, jak důležité je zachovat si zvědavý duch a otevřené srdce.

Děkujeme vám, že jste součástí Albusova života, a že nám dáváte možnost sdílet s vámi jeho příběhy, které nás všechny inspirují.

S láskou,

Albus a tým Šklíby!

bottom of page