O nás

Vítejte na stránkách Spolku Šklíba, kde s láskou a péčí poskytujeme útočiště opuštěným, nechtěným a zatoulaným kočkám. V našem azylu se snažíme o to, aby každá kočička našla nový, láskyplný domov, kde bude moci prožít zbytek svého života v bezpečí a pohodě.

Naše poslání

Od založení Spolku Šklíba jsme si dali za cíl zlepšit život koček, které se ocitly v těžké životní situaci. Věříme, že každá kočka si zaslou zí šanci na šťastný život. Naše práce je vedená láskou k těmto němým tvorům a pevným přesvědčením, že společně můžeme tvořit lepší svět nejen pro ně, ale i pro nás.

Naše péče

Každá kočička, která přijde do našeho azylu, prochází karanténou, kde se jí dostává veškeré potřebné veterinární péče. To zahrnuje očkování, kastraci, a testování na FIV a FELV, aby se zajistilo jejich nejlepší možné zdraví a připravenost na adopci. Naše zařízení je vedené jako rodinný domov, kde se každá kočka cítí milovaná a bezpečná.

Krmení kotětem novorozence

Naše rodina

Kromě našich kočičích svěřenců je součástí spolku i trojice psích kamarádů - Archie, Dexter a Mája. Tito milí kříženci středního vzrůstu nejenže přispívají k rodinné atmosféře, ale také pomáhají našim kočičkám zvykat si na přítomnost psů. To je obzvláště důležité pro kočky, které se připravují na život v nových domovech, kde mohou být psi součástí rodiny.

Přidejte se k nám

V Spolku Šklíba se snažíme o to, aby se všechny kočičky cítily jako doma a našly si cestu do srdcí lidí, kteří je ocení a poskytnou jim láskyplný domov.

Navštivte nás a objevte, jak můžete pomoci změnit život opuštěných koček k lepšímu. Ať už to bude adopcí klasickou nebo virtuální, nebo finanční podporou, každý příspěvek má obrovský význam. Přidejte se k nám a staňte se součástí naší velké kočičí rodiny.

Kočky doma