top of page
Jak můžete pomoci

Ve Šklíbě se snažíme vše dělat sami, ale někdy na to prostě už nejsou síly nebo finance. Pokud se k nám budete chtít připojit a nabídnout nám nějakou formu pomoci, budeme za to velmi rádi! Jestli jste třeba fotograf, instagramová star, specialista na marketing nebo něco jiného a chcete se podělit o své znalosti, budeme velmi vděční za jakoukoliv formu pomoci 

Maneki-neko

Finanční podpora

Přispět můžete na sbírkový účet 1000900011/5500, vedený pod dohledem krajského úřadu. Žádná částka není malá a za každou korunku vám budeme my i kočičky velmi vděční! V případě zájmu Vám můžeme vystavit potvrzení o daru pro odečet daně. Další sbírkové účty najdete v záložce Kontakty.

kočka, vykukovat, v, strava, mísa

Materiální podpora

Ve Šklíbě budeme velmi vděční i za materiální podporu v podobě krmení, pamlsků, pelíšků, hraček atd. Co se týká krmiva, tak bychom poprosili o velký podíl masa. Ne že by Felix nebyl oblíbený, ale výživově to není žádná sláva. Dobré jsou například značky: Concept for live, Purizon, Ontario, Applaws, Hill's, Shelma, Smilla atd. Současně také uvítáme rukodělné výrobky do našich aukcí.

Wet Cat

Fyzická pomoc

Každá ruka navíc se vždycky hodí a pokud by ta ruka chtěla například pomoci s úklidem, budeme za ni velmi rádi! Kromě úklidu se také hodí pomoc s vymazlováním kočiček.  Pokud to máte ale daleko, budeme rádi i za sdílení a šíření povědomí o útulku.

Krmení koček

Dočasná péče

Pokud na našich stránkách objevíte nějakého chlupáčka, který Vás uchvátil a můžete mu poskytnout dočasný domov se spoustou mazlení a lásky, neváhejte nás kontaktovat. Náklady na péči a veterinu hradí spolek. 

bottom of page