top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodiče,

S radostí vám přinášíme další kapitolu z příběhů našeho milovaného Albuska. Březen byl pro Albuse měsícem plným nových zážitků, objevů a především pohody, kterou si tak užívá.

Albus začal měsíc objevováním nových úkrytů ve Škliobě, upřímně jsme si mysleli, že už všechny zná, ale překvapil nás pár novými. Jeho oblíbeným místem se stala slunečná okenní římsa, kde trávil hodiny lenošením ve slunečních paprscích, což mu nejspíše dodávalo energii na další dobrodružství.

Albus také projevil svou nově objevenou sociální stránku tím, že trávil více času s ostatními kočičími kamarády. Jejich vzájemné prozkoumávání a občasné honičky přidaly do Šklíby další podupávání kočičích paciček.

Měsíc uzavřel tím, že se odvážil trávit s námi večery na pohovce. Nenechte se zmást, nestal se z něj přes noc mazlivý a upředený kocourek. Večery tráví hezky mimo náš dosah s bezpečnou možností “taktického” ústupu :D. Dělá ale neuvěřitelné pokroky!

Děkujeme, že jste součástí Albuskova života a že vaše podpora umožňuje, aby každý jeho den byl plný objevů, radosti a lásky. Těšíme se, že s vámi budeme sdílet další příběhy, jak Albus pokračuje v prozkoumávání světa kolem sebe.

S láskou a vděčností,
Tým Šklíby a Albus

bottom of page