top of page
5186124.jpg

Report k 1/2024

Na prahu Nového roku se všichni připravovali na velkolepou oslavu a Apofys nebyl výjimkou. Přestože často žertovali o jeho nešikovných kouscích, nikdo nečekal, co připravil tentokrát.

Celý den Apofys pozoroval přípravy s větším zájmem než obvykle. Zvědavě sledoval, jak se domov naplňuje vůní občerstvení a světýlky. Jeho oblíbenou hračkou se staly papírové dekorace, které visely jen tak tak mimo dosah jeho tlapek.

Když hodiny odbíjely půlnoc a všichni se chystali přivítat nový rok s pohárem v ruce, Apofys najednou skočil do středu místnosti. S neuvěřitelnou obratností, kterou do té doby nikdo neviděl, začal probíhat mezi hosty, vyhýbaje se nohám a tanečním krokům. Ale místo obvyklé nešikovnosti, Apofys předvedl sérii elegantních skoků a piruet, které způsobily, že se všichni zastavili a sledovali ho s otevřenými ústy.

Jeho vystoupení vyvrcholilo, když s lehkostí kočičího ninji skočil na okenní parapet a uchopil jednu z visících dekorací, aniž by shodil cokoli kolem sebe. V tu chvíli všechny girlandy a světýlky blikly v dokonalé synchronizaci, jako by oslavovaly jeho kousky.

Následoval potlesk a smích, když Apofys, pyšný na svůj výkon, přešel zpět k nám, aby přijal své ovace. Jeho nečekané novoroční představení se stalo hlavním tématem večera, a připomnělo všem, že i nejtrdlovitější člen rodiny může překvapit a přinést radost.

bottom of page