top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodičové,

S velkým potěšením vám přinášíme nejnovější příhody Apofyse, našeho neohroženého objevitele, jehož nedávná expedice do vnějšího světa přinesla vzrušující nové zážitky nejen jemu, ale i nám všem, kdo sledujeme jeho dobrodružství.

Otevření dveří do naší zahrady pro Apofyse se ukázalo být rozhodnutím, které odstartovalo řadu nezapomenutelných okamžiků. Od první chvíle, kdy Apofys vkročil do zahrady, bylo jasné, že jsme svědky zrodu skutečného objevitele. S očima plnými zvědavosti a tělem nabitým energií se Apofys pustil do průzkumu každého zákoutí našeho venkovního prostoru.

Jeho dobrodružný duch ho zavedl od květinových záhonů, přes venkovní voliéry, až po nejzazší kouty zahrady, kde se zdálo, že každý list a každý strom skrývá tajemství jen čekající na odhalení. Apofys, nikdy neunavený, sledoval každý pohyb a zvuk, snažil se pochopit a zapojit se do rytmu přírody kolem sebe.

Některé z nejzářivějších momentů března zahrnovaly Apofysovo první setkání s místní faunou. Jeho vzájemné interakce s obyvateli zahrady, od zvědavých ptáčků až po opatrné žáby, nám poskytly neocenitelné lekce o vzájemné úctě a harmonickém soužití různých druhů.

Navzdory svému neustálému pohybu a objevování si Apofys našel čas na odpočinek, zejména ve svém oblíbeném místě na gauči, kde si rád odpočíval a připravoval se na další dobrodružství.

Apofysův příběh je oslavou odvahy, zvědavosti a nekonečné touhy objevovat. Děkujeme, že jste součástí Apofysova dobrodružství a že vaše podpora nám umožňuje poskytovat mu a všem našim kočičím přátelům prostředí, kde mohou bezpečně prozkoumávat a růst.

S láskou Apofys a tým Šklíby

bottom of page