top of page
5186124.jpg

Report k 4/2024

Drazí adoptivní rodiče Apofyse,

Přinášíme Vám přehled zajímavých událostí a dobrodružství, které Vašemu milovanému kocouru Apofysovi přinesl měsíc duben. Doufáme, že Vám přinese úsměv na tváři, stejně jako nám.

Apofys se tento měsíc opravdu vyřádil ve svých průzkumných misích po našem domě. Jeho hyperaktivní povaha se projevila v jeho "leteckých" výletech, kdy se s nezdolnou energií a radostí vrhal do objevování nových míst a zákoutí. Jistě už víte, že jeho pelíšek u okna se stal centrem jeho říše, kde trůní jako pravý král, sledující okolní svět svým zvídavým pohledem.

V jednom vtipném okamžiků se Apofys rozhodl, že je čas na dobrodružství venku. Tedy alespoň v jeho fantazii. Jeho lovecké instinkty se probudily, když u okna zahlédl ptáky a hmyz. Jeho touha po dobytí nových teritorií ho vedla k jedné nezapomenutelné scéně, kdy se snažil přes okno chytit motýla, který tančil mimo dosah jeho tlapek. Po několika marných pokusech se Apofys rozhodl, že je nejlepší se vrátit do svého pelíšku a čekat na další dobrodružství uvnitř.

Jedno z nejlepších vlastností u Apofyse, je jeho schopnost přinést do domova radost a smích. Je to prostě naše hyperaktivní pako. Jeho zvídavost a hravost jsou nakažlivé a vždy nám připomínají, že život s ním je plný překvapení a veselých momentů.

Doufáme, že Vás tento přehled zaujal a že se těšíte na další dobrodružství s Vašim miláčkem.

S láskou,
tým Šklíba a Apofys

bottom of page