top of page
5186124.jpg

Report k 6/2024

Milí adoptivní rodiče Apofyse,

doufáme, že se máte dobře a těšíte se na novinky od Vašeho milovaného kocourka. Červen byl pro Apofyse měsícem plným dobrodružství a zábavy, hlavně na zahradě, kde strávil většinu svého volného času.

Tento měsíc Apofys objevil kouzlo naší zahrady a našel si nový oblíbený koutek – mezi tujkami. Když jsme se věnovali zasazování květin do záhonu, Apofys byl vždy poblíž, zvědavě nás sledoval a občas se zapojil svými chlupatými tlapkami.

Jednoho slunečného odpoledne jsme se rozhodli přesadit několik květin, které potřebovaly více sluníčka. Apofys nás bedlivě sledoval a chvilku se zdálo, že nám chce asistovat. Během naší práce si však Apofys vymyslel vlastní “plán” – rozhodl se ulovit imaginárního motýla. Skočil do vzduchu a přistál přímo uprostřed čerstvě zrytého záhonu, kde jsme právě zasazovali květiny.

Nejenže se ocitl obalený v hlíně, ale také převrátil několik květin. Naštěstí jsme to vzali s humorem a rozhodli se, že Apofys bude odteď naším „zahradním dozorcem“. Po této akci se šel očistit na své oblíbené místo – parapet od okna, kde každé dopoledne svítilo sluníčko a následně si dal zaslouženého šlofíka.

Kromě dobrodružství na zahradě také rád odpočíval na parapetu od okna. Je to jeho oblíbené místo, kde může sledovat dění venku a zároveň si užívat sluneční paprsky, které tam dopoledne svítí. Rádi ho tam vídáme, jak se rozvaluje a užívá si zaslouženého odpočinku po svých zahradních výpravách.

Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za Vaši podporu a lásku, kterou Apofysovi dáváte. Těšíme se na další měsíc plný nových dobrodružství a zážitků, které s Vámi budeme rádi sdílet.

S pozdravem
Tým Šklíby a Apofys

bottom of page