top of page
5186124.jpg

Report k 1/2024

Ahoj milá rodino,

lednové dny pro našeho milovaného Bájného Baobaba znamenají nové začátky a klidnější tempo. Po rušných svátcích se náš starý přítel těší na zasloužený odpočinek v teple našeho domova.

I když Baobab čelí svým zdravotním výzvám s neochvějnou odvahou, jeho duch dobrodružství zůstává nezlomen. První den nového roku trávil ve svém oblíbeném křesle u okna, odkud sledoval zasněženou zahradu. Možná už nepronásleduje listí s takovým zápalem jako dříve, ale jeho oči stále září, když pozoruje ptáčky, přilétající k našemu krmítku.

Co se týče novinek z jeho života, Baobab si nečekaně oblíbil nový, měkce polstrovaný koberec v obývacím pokoji. Nejen, že se na něm rád válel, ale také zjistil, že je perfektním místem pro odpolední šlofíky. A jakoby to nestačilo, koberec se stal i místem jeho „tajných“ setkání s oblíbenými plyšovými myškami.

S naším Bájným Baobabem je život plný tichých radostí a pohodových momentů. Jeho přítomnost přináší klid do našich dnů a připomíná nám, jak důležité je užívat si společně každý okamžik.

Jsme nesmírně vděční, že s tímto chlupatým gentlemanem, můžeme trávit další rok!

bottom of page