top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodičové,

Přinášíme vám novinky o našem odvážném kocourkovi, Bájném Baobabu, který v poslední době prošel náročným obdobím, ale ukázal nám všechno sílu a odvahu, kterou v sobě má.

Baba v březnu podstoupil plánovanou operaci - ablaci zvukovou, abychom mu ulevili od dlouhodobých zánětů, které mu způsobovaly bolest. Tato operace byla opravdu nutná, ale jelikož stejným zákrokem už prošel na druhém uchu, stal se bohužel nyní zcela hluchým. Přestože to bylo pro něj i pro nás těžké rozhodnutí, výsledky mluví samy za sebe.

Po prvotním ostychu a zotavování se po operaci, se Baba začal chovat jako znovuobjevené kotě. Je krásné vidět, jak se zbavil bolesti a začal konečně projevovat svou hravou a živou povahu. Jeho radost z jednoduchých her a zvědavost, které se nyní může plně věnovat bez bolesti, nás naplňují štěstím a ujišťují nás, že rozhodnutí podstoupit operaci bylo správné.

Baba má už i za sebou pooperační kontrolu a vytažení stehů, při které dostal od veterináře velkou pochvalu za to, jak dobře se zotavuje. Je úžasné sledovat, jak si přizpůsobil svůj život novým okolnostem a stává se z něj ještě větší bojovník, než jsme kdy doufali.

Chceme poděkovat každému z vás, kdo jste drželi Baobabu palce a podporovali ho myšlenkami, láskou i finančními příspěvky na pokrytí nákladů operace. Vaše podpora je neocenitelná a umožnila Babovi prožívat své dny s radostí a bez bolesti.

Baba nyní pokračuje ve svém dobrodružném životě s novou energií a my se nemůžeme dočkat, co všechno s ním budoucnost přinese. Jeho odvaha a schopnost překonat překážky jsou pro nás všechny inspirací.

S láskou Bájný Baobab a tým Šklíby

bottom of page