top of page
5186124.jpg

Report k 4/2024

Drazí adoptivní rodiče Baobaba,

S radostí Vám přinášíme aktuální zprávu o Vašem milovaném chlupáči Bájném Baobabovi. Duben pro něj byl plný pozitivních událostí a úspěchů.

Babova operace, kterou podstoupil minulý měsíc, byla velmi úspěšná. Chlupy na operovaném místě začaly opět růst a konečně se zbavil svého drsňáckého pankáče! Díky této úspěšné operaci má Baba ještě lepší náladu než kdy předtím. Jeho plachost úplně zmizela a stal se z něho suverénně drzý kočičák!

Velkou novinkou tohoto měsíce je, že Baobab začal chodit ven na zahradu! Ven se řval už v březnu, ale protože ještě nebylo takové teplo, měl holou hlavu a čerstvou ránu, nechtěli jsme, aby se něco pokazilo. Venku je teď stejně často jako doma a když už není na zahradě, tak si užívá sluneční paprsky a čerstvý vzduch na naší terase.

Z Baby je teď velký průzkumník venkovního světa a dokonce objevil novou vášeň pro sledování ptáků. Každý den si sedne na své oblíbené místo na terase a pozoruje ptáky, jak létají kolem. Máme dojem, že si připravuje plán, jak se s nimi seznámit blíže, ale zatím si užívá pouze jejich pozorování.

Baobab se těší na další měsíce plné dobrodružství a radosti. Děkujeme Vám za Vaši lásku, kterou mu poskytujete.

S pozdravem,
tým Šklíba a Váš Bájný Baobab

bottom of page