top of page
5186124.jpg

Report k 1/2024

Milí virtuální rodiče,

s radostí vám přinášíme nejnovější zprávy o naší milé Bulvě, která si i v těchto chladných listopadových dnech dokáže udržet svou hravost a vtipného ducha.

Při oslavě Nového roku se Bulvička stala nečekaně středem pozornosti. Všichni víme, že kočky mají svůj vlastní, často nevyzpytatelný pohled na svět, ale Bulva tento Nový rok rozhodla, že bude všechny učit, jak správně slavit.

Už odpoledne začala pečlivě prozkoumávat přípravy, s kritickým okem sledovala, jak rozkládáme dekorace a chystáme pohoštění. Když přišla půlnoc, místo aby se schovala pod gauč před hlučnými oslavami, Bulva usedla přímo uprostřed obývacího pokoje, kam se všichni shlukli, aby přivítali nový rok. S elegancí a důstojností, jaká se vidí jen u koček, se dívala na každého z nás, jako by chtěla říct: "Pozor, ukažu vám, jak se to dělá."

Když jsme odpočítávali poslední sekundy, Bulva začala energicky běhat po místnosti, jako by přesně věděla, že nastal její moment. Po půlnoci, když jsme si vyměňovali novoroční přání, přiskočila k nám, předváděla nejroztomilejší mňouknutí a začala si hrát s papírovými dekoracemi, které jsme měli po ruce. Bylo to, jako by nám chtěla ukázat, že i takové malé věci mohou přinést radost.

Ale Bulva nebyla jen o zábavě. Když se párty přehoupla do poklidnější fáze, našla si své místo na klíně u jednoho z nás a usnula, připomínajíc nám, že i odpočinek je důležitou součástí oslav. Její klidné dýchání a spokojený výraz ve tváři zdály být připomínkou, že přechod do nového roku může být i chvílí klidu a pohody, nejen hlučného veselí.

Bulva, naše malá novoroční moudra kočka, nám tak ukázala, že každý moment oslav může mít své kouzlo, ať už je plný energie nebo klidného splynutí s okamžikem. A my? My jsme si byli jistí, že tento Nový rok zůstane v naší paměti hlavně díky ní, naší čtyřnohé přítelkyni, která nám ukázala, jak se opravdu slaví.

S láskou a péčí Bulva a tým Šklíby

bottom of page