top of page
5186124.jpg

Report k 2/2024

Milí virtuální rodiče Bulvy,

rádi bychom s vámi sdíleli příběh o tom, jak naše milá kočička Bulva strávila měsíc únor ve Šklíbě, našem kočičím útulku, a jak znovu dokázala, že je skutečně výjimečná.

Únor pro Bulvu začal jako měsíc objevů. Ačkoliv venku vládla zima, Bulva se nenechala odradit a využila každé příležitosti, aby prozkoumávala sněhové koule a lehké mrazy, které pokrývaly naši zahradu. Její odvaha a neustálá zvědavost povzbudily i ostatní kočky, aby se přidaly k zimním radovánkám, přestože mnohé z nich jsou obvykle mnohem opatrnější.

Jedním z nezapomenutelných momentů únoru bylo, kdy Bulva nalezla ztracený šátek jednoho z dobrovolníků. S šátkem pečlivě připraveným v tlamě se Bulva vrátila přímo k jeho majiteli, což všem připomnělo, že její vnímavost a spojení s lidmi kolem ní jsou opravdu mimořádné. Tento akt kočičí laskavosti rozjasnil den nejen majiteli šátku, ale všem, kdo byli svědky této milé scény.

Konec únoru byl ve znamení příprav na jaro. Ačkoliv se počasí ještě drželo v zimních teplotách, Bulva již vycítila blížící se změnu ročního období. Trávila více času u oken, sledující první sluneční paprsky prosvítající skrz oblačnou oblohu, a zdálo se, že její duch je plný očekávání teplejších dnů.

Bulvin únor byl tedy měsícem plným dobrodružství, objevů a malých hrdinských činů. Každý den s ní je připomínkou, jak mohou být kočky úžasnými a výjimečnými společníky, schopnými nás překvapit svou inteligencí, laskavostí a nekonečnou radostí ze života.

Děkujeme vám, že jste díky vaší podpoře umožnili Bulvě a jejím přátelům ve Šklíbě prožít tak krásný měsíc.

S láskou,

tým spolku Šklíba a vaše Bulvička

bottom of page