Report k 4/2024

Milá adoptivní rodino,

Bulva si v dubnu užívala jarního počasí na plný plyn. Většinu času trávila na zahradě, kde asistovala s různými zahradními pracemi, jako je kontrola květináčů a sázení bylinek. Ještě chvíli a stane se velmi pozornou a šikovnou zahradnicí!

Zahradničení ji sice bavilo, ale stále je to spíše velký mazel. Neustále vyhledávala lidskou společnost a ráda se podílela na všech domácích aktivitách. Občas nám přišlo, že přebírá kontrolu i nad námi, zda vše děláme správně. Také s našimi pejsky, Maiou a Archiem vytvářela super tým! Společně odpočívali a užívali si klidu a pohody ve Šklíbě.

Jednou se stalo, že se Bulva rozhodla, že bude hlídat květinový záhon. Seděla tam klidně, ale velice soustředěně, když kolem proběhl Archie se svým oblíbeným míčkem a vrazil přímo do květináče. Bulva vyskočila jak raketa až na nejbližší větev stromu, kde pozorovala situaci až do konce. Bylo opravdu vtipné pozorovat Bulvin vystrašený výraz, který se pomalu měnil v rozhořčení, nad tímto psím kusem!

Bulvička tedy strávila duben jako aktivní a veselá členka naší rodiny, přičemž si užívala společnosti lidí i zvířat.

S přáním hezkého dne,
tým Šklíba a Bulva