top of page
5186124.jpg

Report k 1/2024

Milí virtuální rodiče,

s nadějí a očekáváním vstupujeme do nového roku a s ním přichází také nejnovější příběhy o naší rozkošné kočičce Cetkie. I když venku panuje zimní chlad a svět se zdá být obalen sněhem, Cetkie si zachovává své teplé a hravé srdce.

Když se blížil Nový rok, naše kočička Cetkie projevila neobvyklou aktivitu. Nebyla typickým lenochem; Cetkie byla průzkumnice, která milovala objevování. A s blížícím se Novým rokem cítila, že je čas na dobrodružství.

Týdny před oslavami Cetkie začala mapovat domov, hledala nejlepší skrýše a vyhlídky. Její volba padla na vysokou skříň v kuchyni, odkud měla přehled o všem dění, a zároveň byla v bezpečí a pohodlí.

Jakmile odbila půlnoc a domácí oslavy propukly, Cetkie zaujala své místo. Z pozorovacího bodu sledovala ohňostroj, její oči se zájmem sledovaly barevné výbuchy na noční obloze. Vzácně se ozvala mňouknutím, signalizujícím svou přítomnost a účast.

Cetkie ale nezůstala jen pasivním pozorovatelem. Po prvním zápalu oslav, kdy se lidé více zapojovali do rozhovorů, Cetkie se rozhodla oživit atmosféru svými kouzly. Její akrobatické skoky ze skříně na zem, pronásledování neviditelných nepřátel a náhlé "zmizení" za závěsem přidaly večeru půvab a lehkost.

A jak večer plynul a domov se ponořil do klidu, Cetkie přistoupila k finální části svého vystoupení. Přišla k nám, jednomu po druhém, a nabídla krátké, ale intenzivní mazlení, jako by děkovala za společně strávený čas a připomínala nám, že společné okamžiky jsou to nejcennější.

Její konečná gesta byla nejen důkazem její náklonnosti, ale také připomínkou, že uprostřed oslav a očekávání nových začátků je důležité si cenit drobností, které náš život obohacují.

Cetkie, naše čarodějnická kočička, nám ukázala, že magie může být nalezena v každém momentu, ať už je zdánlivě obyčejný nebo zvláštní. Jsme vděční, že je součástí našeho života, rozsvěcující naše dny svou přítomností, zejména na prahu nového roku.

bottom of page