top of page
5186124.jpg

Report k 2/2024

Milí virtuální rodiče Cetkie,

rádi bychom s vámi sdíleli, jak naše sladká kočička Cetkie prožila měsíc únor ve Šklíbě, který byl pro ni plný nových dobrodružství a teplých momentů.

I když únor přinesl chladné počasí, Cetkie si našla způsob, jak si tento měsíc užít naplno. Svoji nekonečnou energii a zvědavost proměnila ve hry, které rozzářily každý den – ať už to bylo honění stínů, které kreslilo zimní slunce na podlahu, nebo skákání za provázky a dalšími improvizovanými hračkami, které jsme pro ni a její kočičí přátele v útulku připravili.

Cetkie také ukázala, že její láska k objevování nemá hranic. Zajímala se o každý nový předmět, který se objevil ve společných prostorách, a dokázala proměnit i obyčejný papírový sáček nebo kartonovou krabici v zdroj nekonečné zábavy a dobrodružství. Její schopnost těšit se z malých věcí byla pro nás všechny v útulku inspirující a připomínala nám, jak důležité je najít radost v každodenním životě.

Valentýnský den ve Šklíbě jsme oslavili zvláštní akcí, která byla věnována sdílení lásky a pozornosti mezi našimi kočičími obyvateli. Cetkie, vždy plná lásky a něhy, se stala jednou z hlavních postav tohoto dne. Svojí jemnou povahou a mazlivým chováním rozdávala radost a pohodu všem kolem sebe, což udělalo z tohoto svátku opravdový svátek srdce.

Konec února přinesl první náznaky blížícího se jara, a Cetkie, jako by cítila změnu ve vzduchu, se stala ještě více hravou a energickou. Její nadšení a očekávání nových dobrodružství, která přinese jaro, nám všem v útulku přineslo naději a předtuchu teplejších a světlejších dní.

Cetkie nám tak v únoru připomněla, jak důležité je žít okamžikem a najít radost ve všem, co děláme. Její nekonečná zvědavost, láska k životu a schopnost najít štěstí v každé situaci je pro nás neustálým zdrojem inspirace.

Děkujeme, že jste součástí Cetkiina života a že vaše podpora nám umožňuje poskytovat jí a jejím kočičím přátelům láskyplný a šťastný domov.

S láskou Cetkie!

bottom of page