top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodičové,

Je nám velkým potěšením sdílet s vámi březnové kapitoly z života naší milované kočičky Cetkie, která nedávno dostala možnost rozšířit svůj svět o dobrodružství venku. Jak již mnozí z vás vědí, Cetkie je kočičí dáma plná laskavosti a něhy, jejíž milující povaha přináší radost všem kolem.

S nově získanou svobodou prozkoumávat náš venkovní prostor, Cetkie přistoupila k této změně s obvyklou opatrností a zvědavostí, které jsou jí vlastní. Na rozdíl od některých našich odvážnějších kočičích dobrodruhů, se Cetkie rozhodla pro pomalý a promyšlený přístup k objevování nových obzorů.

Její první kroky ven byly opatrné, ale plné očekávání. Cetkie si vzala čas na to, aby vnímala nové vjemy, zvuky a vůně, které venkovní svět nabízí. Místo rychlých výprav do dálek se rozhodla pro klidné a pomalé prozkoumávání blízkého okolí, což jí umožňovalo postupně si zvykat na nové prostředí.

Cetkie také našla své oblíbené místo v bezpečném koutě naší zahrady, kde si ráda odpočívá a sleduje život kolem sebe.

Děkujeme, že podporujete Cetkie na její cestě a že vaše láska a péče jí dávají bezpečí, které potřebuje k odvážnému, ale opatrnému kroku do nových příležitostí.

S láskou Cetkie a tým Šklíby

bottom of page