top of page
5186124.jpg

Report k 5/2024

Drazí rodičové, v měsíci květnu jsme měli tu čest strávit spoustu času s naší/vaší milovanou kočičkou Cetkie, kráskou bengálského typu, která svým vzhledem připomíná opravdovou šelmu. Její nespoutaná povaha ji dělá jedinečným a nezapomenutelným zvířecím společníkem, ale zároveň je to velký mazel, který si užívá veškerou pozornost a lásku.

Květen byl pro Cetkie velmi aktivní měsíc plný dobrodružství a nových objevů. Jedním z nezapomenutelných momentů byla situace, kdy se Cetkie rozhodla zkoumat naši kuchyňskou linku. Nejspíše ji zaujal pohyb našich rukou při vaření večeře a chtěla se také podílet na tomto procesu.

Cetkie se tedy opatrně vyšplhala na kuchyňskou linku a začala si prohlížet všechny hrnce, talíře a potraviny, které jsme právě používali. V jednu chvíli to vypadalo, že má zcela vážný záměr nám pomoci s krájením zeleniny – samozřejmě bez použití nože, jen svými ostrými drápky! Po chvíli se však ukázalo, že Cetkie má mnohem větší zájem o ochutnávání různých surovin a její snaha o pomoc byla spíše motivována zvědavostí a chutí😃

Holčička se postupně prokousala až k talíři s uzeným lososem, který jsme měli připravený jako součást naší večeře, v tu chvíli už nebylo možné odvést její pozornost jinam, protože chuť lososa ji zcela okouzlila! Cetkie si tedy udělala vlastní párty s lososem a my jsme se jen smáli tomu, jak je to malá šelma s velkou chutí na ryby.

Kromě této vtipné příhody jsme zažili i spoustu dalších krásných momentů s naší Cetkie. Jejím oblíbeným místem pro relaxaci se stala naše Šambala, kde tráví hodiny pozorováním ptáků a hmyzu. Je jasné, že květen byl pro ni měsíc plný vzrušení a objevování nového světa.

Cetkie nás bavila i svou nekonečnou touhou po hrách a dovádění. Bylo úžasné sledovat, jak se z ní stává nejen krásný a elegantní tvor, ale také velká kamarádka, která nám dělá radost svou přítomností a energií.

Za měsíc květen tedy musíme konstatovat, že Cetkie je opravdu výjimečná kočička. Její krása, nespoutaná povaha a mazlivost ji činí neodolatelným společníkem pro každý den. Těšíme se na další dobrodružství s naší malou šelmou a už teď víme, že i nadcházející měsíc bude plný nezapomenutelných zážitků.

bottom of page