top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodičové,

S radostí vám přinášíme novinky o našem neobyčejném kocourkovi Dariovi a jeho březnových dobrodružstvích. Asi vám nemusíme psát, že Dario, i přes svou hluchoslepotu, si stále užívá každý moment svého života s neuvěřitelnou radostí a odvahou.

V březnu jsme pro Daria zorganizovali řadu speciálních aktivit, které jsou uzpůsobené jeho jedinečným potřebám. Zvýšili jsme počet interaktivních her, které stimulují jeho ostatní smysly, a byli jsme svědky, jak si užívá nové výzvy s nadšením a zvědavostí.

Jednou z nejoblíbenějších činností byl “boj” v ringu - speciální kočičí hračce, která vypadá jako vzdělávací podložka pro děti a Dario ji naprosto zbožňuje! Pozorovat, jak s plnou důvěrou útočí na plyšáčky na provázkách a užívá si stejně jako každá jiná zdravá kočička je opravdu velmi inspirující.

Kromě toho jsme zavedli novou rutinu, kdy Dario tráví čas ve speciálně upravené části naší zahrady, kde se může bezpečně pohybovat a prozkoumávat. Dario zbožňuje procházky venku, kde si užívá radosti jako jsou teplého slunce a jemného vánek na své srsti, vůni trávy a spousty rozličných pachů

Děkujeme, že jste součástí Dariova života a že vaše podpora umožňuje nám i jemu objevovat nové možnosti a radosti každý den.

S láskou váš Dario a tým Šklíby!

bottom of page