top of page
5186124.jpg

Report k 4/2024

Drazí virtuální rodiče Daria,

přinášíme vám nejnovější informace z aktuálního dění v životě vašeho/našeho milovaného kocourka Daria. Duben přinesl sice trošku aprílové, ale konečně i krásné, teplé a slunečné počasí, kterého se Darijko samozřejmě hned rozhodl využít naplno! Každé ráno se s radostí probouzí do šumění stromů a teplých paprsků a hned po vydatné snídani běží na terasu vítat nový den.

Dario si opravdu užívá každou minutu venku, kde si běháním v trávě a hravými skoky mezi květinami užívá každý okamžik. Jednoho dne po dešti náš chlapeček objevil na zahradě velikou kaluž. Radost byla obrovská! Darijko si nejprve opatrně namočil tlapky a potom čerstvou deštivou vodičku i ochutnal! Není prostě nad radosti z maličkostí.

Je úžasné vidět, jak se Dario stále více zapojuje do života s ostatními kočičkami u nás a stává se nedílnou součástí všech hravých společenských interakcí a vytváří si i nové přátelství.

Vůbec byste do něj neřekli, že má takto výrazný handicap. Po zahradě běhá neohroženě s ostatními a jeho touha po poznání a zkoumání všeho kolem je neukojitelná! Samozřejmě, při jeho pobíhání musí vždy pobíhat někdo s ním, takže fyzická aktivita nás nikoho nemine :D

I díky vaší podpoře a lásce může Dario vést plnohodnotný život plný radosti a štěstí. Děkujeme vám za vaši trvalou podporu a oddanost našemu milovanému Darijkovi a těšíme se zase příští měsíc.

Dario a tým Šklíby

bottom of page