top of page
5186124.jpg

Report k 6/2024

Milí adoptivní rodiče Daria,

doufáme, že se máte dobře a těšíte se na novinky od Vašeho milovaného kocourka.

Červen byl pro Daria měsícem plným zážitků, především na zahradě, kterou si velmi oblíbil.

Tento měsíc Dario opět trávil spoustu času na zahradě. Jeho oblíbenou aktivitou bylo schovávání se mezi zasazenými květinami. Procházel se mezi nimi jako král zahrady a užíval si nové pachy a vůně, které ho zaujaly.

Jednoho krásného odpoledne jsme se rozhodli zasadit do záhonu nové květiny. Dario, který byl poblíž, začal zkoumat nové rostlinky svými jemnými tlapkami. V jednom momentu jsme si všimli, že Dario zmizel mezi řadou květin. Mysleli jsme, že si našel nový oblíbený koutek k odpočinku, ale najednou jsme uslyšeli jemné šustění a viděli, jak se jedna z kytiček nepatrně pohybuje.

Když jsme se podívali blíž, zjistili jsme, že Dario objevil nové bylinky – meduňku. Lehl si do záhonu a jemně tlapkami zkoumal její listy. Tento jeho zájem ho natolik zaujal, že se několikrát převalil a nakonec se rozhodl, že bylinky jsou skvělým místem k odpočinku. Naše nově zasazené bylinky sice musely být znovu zasazeny, ale nám to rozhodně nevadilo! Protože byl u toho moc šťastný a spokojený.

Dario si zahradu zamiloval natolik, že tam často odpočíval i po svých výpravách mezi květinami. Najít ho bylo snadné – stačilo hledat nejvoňavější část zahrady, kde si spokojeně lehl a užíval si všechny nové vůně a jemný vánek.

Těšíme se na další měsíc plný nových dobrodružství a zážitků, které s vámi budeme rádi sdílet.

Přejeme vám krásný měsíc a těšíme se na další novinky o Dariovi!

S pozdravem
tým Šklíby a Dario

bottom of page