top of page
5186124.jpg

Report k 1/2024

Milí virtuální rodiče Iorka Byrnisona,

chtěli bychom se s vámi podělit o úžasný příběh, jak náš odvážný kocourek Iorek oslavil příchod Nového roku zde, ve Šklíbě.

Letošní Nový rok byl pro Iorka a jeho kamarády opravdu speciální. Bez ohňostrojů, ale s obrovskou dávkou lásky a pohody. Rozhodli jsme se oslavu přizpůsobit našim kočičím obyvatelům, aby i oni mohli zažít kouzlo této noci. A Iorek byl, samozřejmě, ve středu dění.

Jak půlnoc blížila, všichni naši chlupatí přátelé se shromáždili v obýváku, který jsme pro tuto příležitost přetvořili na kočičí ráj plný měkkých dek a polštářů. V těchto příjemných pelíšcích naši kocouři a kočičky netrpělivě očekávali nový rok, samozřejmě s trochou nevědomého napětí, co jim tato oslava přinese.

Iorek, jako pravý průzkumník, se rozhodl, že se postará o zábavu. Zorganizoval "lov na poklady", kde byly po celém obýváku skryté malé pamlsky a hračky. Jeho entuziasmus byl nakažlivý, a brzy se k němu přidaly i ostatní kočky, a společně prohledávaly každý koutek. Smích a šťastné mňoukání naplnily místnost, přinášejíce pocit společenství a radosti.

Když hodiny odbily půlnoc, místo ohňostrojů jsme zapálili prskavky, které všem přítomným připomněly, že nový rok je tu. Iorek, jako by cítil důležitost okamžiku, se na chvíli zastavil, vzhlédl a poté pokračoval ve hře, jako by chtěl říct: "Nový rok je tu, ale naše kočičí radosti pokračují."

Tento Nový rok byl v Šklíbě speciální a plný nezapomenutelných okamžiků, a vše díky našemu milovanému Iorkovi a jeho nezdolnému duchu. Děkujeme vám, že jste součástí jeho života, ačkoliv z dálky. Přejeme vám vše nejlepší do nového roku a těšíme se na další příběhy, které společně s Iorkem napíšeme.

S láskou,

tým kočičího útulku Šklíba

bottom of page