top of page
5186124.jpg

Report k 2/2024

Milí virtuální rodičové,

s velkým potěšením se s vámi dělíme o nové příhody našeho statečného kocourka Iorka, který si měsíc únor ve Šklíbě užil plnými doušky.

Únor pro Iorka znamenal měsíc plný výzev a nových objevů. Ačkoliv je to období, kdy mnohé kočky dávají přednost teplu pelíšků, Iorek se nezalekl chladu a rozhodl se prozkoumat každý kout našeho zahradního výběhu, který se pod sněhovou pokrývkou proměnil v zimní království.

Jeho odvážná povaha ho vedla k tomu, aby se stal neoficiálním "hlídačem" útulku, pečlivě sledoval všechny, kdo přicházeli a odcházeli, a zajišťoval, že každý nový kočičí obyvatel se cítí vítán. Iorek si rychle získal obdiv svých kočičích i lidských přátel svou laskavou povahou a neochvějnou odvahou.

V polovině měsíce, kdy první náznaky jara začaly prosvítat skrze zimní chlad, Iorek Byrnison převzal roli průzkumníka, odhodlán najít první znamení probouzející se přírody. Jeho zvědavost a touha po dobrodružství ho vedly k objevu prvních výhonků, což byl pro nás všechny v útulku důvod k radosti.

Nejvýraznější okamžik měsíce však přišel, když se Iorek nečekaně stal hrdinou. Jednoho chladného večera se malá kočička jménem Lili ztratila v zahradě. Iorek, s jeho neuvěřitelným smyslem pro sounáležitost a ochotou pomáhat, se bez váhání pustil do pátrání. Jeho neúnavná snaha přinesla ovoce, když Lili našel ukrytou pod hromadou listí, bezpečně ji doprovodil zpět do tepla útulku. Jeho hrdinský čin posílil pouto mezi kočičími obyvateli a připomněl nám všem, že odvaha a přátelství jsou neocenitelné.

Iorek Byrnison tak prožil měsíc únor plný akcí, dobrodružství a teplých momentů sdílených s přáteli. Jeho nezdolný duch a ochota postarat se o ostatní udělaly z tohoto měsíce dobu, na kterou budeme v Šklíbě ještě dlouho vzpomínat s láskou a obdivem.

Děkujeme vám, že jste součástí Iorkova života, i když na dálku, a že nám umožňujete sdílet s vámi jeho příběhy plné inspirace.

S láskou,

tým kočky Šklíby a Iorek

bottom of page