top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodičové,

V nejnovějším reportu o našem milovaném Iorku Byrnisonovi vám s radostí sdělujeme, že jeho reakce na nově zpřístupněný venkovní prostor byla přesně taková, jakou jsme od něho očekávali – úplně v klidu a bez velkého vzrušení. Trochu jsme očekávali, že bude chtít zažít trochu dobrodružství, výletů do neznáma, nebo slunění na kamenité cestičce, ale zůstal věrný své oblíbené činnosti – relaxaci.

Iorek našel svůj osobní ráj přímo na terase, kde tráví své dny vyvalený na škrabadle a užívá si slunečních paprsků, které na něj dopadají. Jeho dny jsou plné klidu a pohody, což je přesně to, co si jeho velké chlupaté srdce nejvíce cení.

Iorek je prostě svůj a všichni ho za to milujeme! Jeho schopnost najít štěstí v jednoduchých věcech, jako je teplý sluneční svit a pohodlné škrabadlo, nám všem přináší radost a zábavu.

S láskou sledujeme, jak Iorek tráví své dny v pohodě a těšíme se na další chvíle, které s ním můžeme sdílet. Děkujeme, že jste součástí jeho života a že vaše podpora umožňuje Iorkovi a všem našim kočičím přátelům žít šťastný a spokojený život.

S láskou Iorek a tým Šklíby!

bottom of page