top of page
5186124.jpg

Report k 6/2024

Milí adoptivní rodiče,

s radostí Vám přinášíme červnové novinky o Vašem milovaném kocourkovi Iorkovi. Tento měsíc byl plný zajímavých a vtipných momentů.

Červen pro Iorka znamenal spoustu odpočinku na terase, hlavně během deštivých dnů. Iorek si užívá sledování deště z pohodlí svého pelíšku. Během těchto klidných chvil vypadal naprosto spokojeně a všichni jsme mu záviděli! Hlavně jeho pohodu a klid.

Když svítilo sluníčko, Iorek se rád vyhříval na okně. Sluneční paprsky mu dodávaly energii na jeho další lumpárny.

Jednoho dne jsme zažili opravdu vtipnou příhodu. Na zahradě jsme nechali rozložené deky pro letní piknik. Zvědavý Iorek se rozhodl, že si dá na jedné dece pořádného šlofíka. Jakmile si lehl, vítr se zvedl a deka se začala pohybovat. Iorek, překvapený a trochu zmatený, se snažil deku "chytit" tlapkami, což vedlo k ještě většímu zamotání. Nakonec se mu podařilo dostat se z deky ven, ale chvíli vypadal jako malý zápasník, který se pere s neviditelným protivníkem.

Kromě těchto venkovních dobrodružství si Iorek užíval i klidné chvíle doma. Jedním z jeho oblíbených míst k odpočinku byla židle u jídelního stolu. Často jsme ho našli, jak tam spí a nabírá síly na další den plný objevování. Byl to také jeden z těch momentů, kdy jsme mohli slyšet jeho jemné chrápání, což nám vždy připomnělo, jak hluboce a spokojeně dokáže odpočívat.

Těšíme se na další měsíc plný nových zážitků a veselých okamžiků, které s Iorkem zažijeme.

S přáním krásného dne,
tým Šklíby a Iorek

bottom of page