top of page
5186124.jpg

Report k 1/2024

Milí virtuální rodiče Rafaela,

s radostí vám chceme vyprávět o dobrodružství, které zažil náš milý kocourek Rafael během oslav Nového roku zde ve Šklíbě.

Rafael, vždy plný energie a zvědavosti, se rozhodl, že letošní příchod nového roku bude pro všechny nás nezapomenutelný. I když nebyly žádné ohňostroje, Rafael našel způsob, jak rozsvítit noc pro všechny své kamarády.

V den oslav jsme připravili malou párty v obýváku, kam jsme umístili bezpečné světelné řetězy, které měly vytvořit kouzelnou atmosféru pro naše kočičí přátele a spoustu polštářů. Rafael, fascinovaný tímto světelným představením, se rozhodl, že bude režisérem této scény. S neuvěřitelnou obratností a elegancí přeskakoval mezi světly, tím vytvářel taneční představení, které okouzlilo všechny přítomné.

Jak se blížila půlnoc, Rafael se na chvíli zastavil a s námi a jeho kočičími přáteli očekával nový rok. A když půlnoc opravdu nastala, místo ohňostrojů jsme společně zapálili prskavky a Rafael byl opět a znovu fascinován, což vykouzlilo všem úsměv na tváři!

Tato Novoroční noc byla ve Šklíbě díky Rafaelovi plná světla, smíchu a společenství. Ukázal nám, že i bez tradičních ohňostrojů může být oslava plná kouzla a krásy. Děkujeme vám, že jste díky podpoře Rafaela umožnili nám všem zažít takovou radost.

Přejeme vám krásný nový rok plný štěstí a teplých chvil, stejně jako ty, které Rafael přinesl do našeho útulku.

S láskou, Rafael a Šklíbin tým

bottom of page