top of page
5186124.jpg

Report k 3/2024

Milí přátelé a virtuální rodiče,

Přinášíme vám nejnovější perličky ze života našeho milého kocourka Rafaela, který si nedávno zažil své malé dobrodružství, když jsme mu poprvé otevřeli dveře do světa venku. Rafael, známý svou zvědavostí stejně jako svým svérázným charakterem, se s novou možností setkal… nu, řekněme, s velkou opatrností.

Kdykoliv jsme Rafaela přistihli blízko dvířek vedoucích ven, zdálo se, že se zmocňuje pocit, že dělá něco, co by neměl. Možná to je změnou nebo jeho vrozenou opatrností, ale Rafael se rozhodl, že to že vyjde ven, znamená průšvih. A tak, pokaždé když nás uviděl v blízkosti dvířek, vyděšeně se otočí a prchal pryč s výrazem, jako by říkal: “Já tu nebyl, nic jsem neudělal!”

Těšíme se na den, kdy se Rafael plně uvolní a užije si svou novou svobodu bez pocitu viny či obavy. Do té doby mu budeme poskytovat veškerou podporu a povzbuzení, které potřebuje k tomu, aby si uvědomil, že venkovní svět je jeho k prozkoumání a nemusí se ničeho obávat.

Děkujeme vám za vaši neustálou podporu a lásku k Rafaelovi a všem našim chlupatým přátelům. Společně tvoříme prostředí plné porozumění, trpělivosti a bezpečí.

S láskou Rafael a tým Šklíby

bottom of page