top of page
5186124.jpg

Report k 4/2024

Drazí přátelé a adoptivní rodino,

Rádi bychom Vám přiblížili, jak se náš/Váš milovaný Rafael měl během dubna.

Duben byl pro Rafaela měsícem objevování nových dobrodružství a potěšení z každodenního života. Rafael si rád užíval přírodu a nechával se unášet svými pudy a zvědavostí.

Největším překvapením pro nás však bylo zjištění, že Rafael si našel novou vášeň - válení se v hlíně na zahradě. Každý den jsme ho nacházeli ve svém oblíbeném hnízdečku, které si vyhrabal mezi květinami. Jeho bílá srst se postupně proměňovala v hnědou. Samozřejmě, že pak vypadal jak čuně a dělal, jakoby nic. Rafael si to ale užíval s takovou vášní, že jsme mu to nemohli zakázat.

Kromě válení se v hlíně, Rafa našel zalíbení i v pozorování života kolem sebe. Jednoho odpoledne jsme ho objevili, jak zaujatě sleduje první motýly, kteří se začali objevovat v naší zahradě. Bylo vidět, že si užíval každou chvíli a pozoroval je s naprostým zaujetím.

Jinak se Rafael bavil typickými kočičími radovánkami, jako je lovení všeho možného nebo lezení na nejvyšší místa, odkud má výhled na celou zahradu. Jeho skákání na vrchol plotu se stalo pravidelnou zábavou nejen pro něj, ale i pro nás všechny.

Takto vypadal život drahouška Rafaela během měsíce dubna. Děkujeme Vám za Vaši podporu a zájem o kočičí svět.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým Šklíba a Rafael

bottom of page