top of page
5186124.jpg

Report k 1/2024

Na přelomu roku Sansa pocítila vzrušení z blížících se oslav. I když byla obvykle bojácnější, cítila, že tento nový rok by mohl přinést změnu. Rozhodla se, že bude odvážnější a začne nový rok s novým přístupem k životu.

Sansa strávila poslední dny starého roku pozorováním svého okolí z bezpečí svého oblíbeného koutku. Přemýšlela o tom, jak by mohla ukázat svou odvahu. A pak to přišlo – rozhodla se, že jako svůj první odvážný čin roku překvapí svou kamarádku Cetkie tím, že překoná svůj strach a bude první, kdo ji pozdraví a popřeje šťastný Nový rok.

Jakmile odbily hodiny půlnoci a oslavy začaly, Sansa se pomalu, ale jistě vypravila z jejího koutku. S každým krokem cítila, jak se její odvaha zvyšuje. Nakonec našla Cetkie, která byla zaneprázdněná sledováním létajících konfet. Sansa se k ní tichým, ale pevným krokem přiblížila a lehce ji šťouchnula čumákem.

Cetkie se obrátila, překvapená, ale poté, co uviděla Sansu, její tvář ozářil úsměv. V tom okamžiku Sansa, i přes svůj obvyklý strach, cítila vřelost a radost z toho, že může být součástí něčeho většího. Popřála Cetkie šťastný Nový rok a v jejích očích bylo vidět, že tento rok bude jiný. Bude to rok, ve kterém Sansa překoná své obavy a stane se odvážnější.

Tento malý, ale významný čin byl pro Sansu obrovským krokem. Oslava Nového roku tak pro ni nebyla jen o ohňostrojích a jídle, ale o osobním růstu a překonávání vlastních hranic. Sansa si uvědomila, že i malými kroky může dosáhnout velkých změn a že Nový rok je skvělou příležitostí začít znovu, nejen pro ni, ale pro všechny kolem ní.

bottom of page