top of page
5186124.jpg

Report k 2/2024

Milí virtuální rodiče Sansy,

ve Šklíbě, jsme měli tu čest sledovat, jak Sansa, naše kočičí dáma plná elegance, trávila své únorové dny. Její poklidná přítomnost a sofistikovaný charakter přinesly do chladných zimních dnů teplou a klidnou atmosféru.

Únor pro Sansu znamenal období klidného pozorování a hluboké relaxace. Sansa si našla své oblíbené místo uvnitř, kde mohla v teple a pohodlí sledovat život okolo sebe. Její oblíbená činnost? Dlouhé hodiny strávené koukáním z okna, kde pečlivě sledovala tanec sněhových vloček padajících za oknem. I když venkovní svět byl oděn do bílé, Sansa našla krásu a klid v jednoduchých radostech života uvnitř.

Únor je také měsícem, kdy si v Šklíbě obzvlášť připomínáme význam přátelství a vzájemné péče. Sansa, se svou neobyčejně citlivou povahou, se stala tichou oporou pro své kočičí společníky. Její schopnost cítit, kdy některý z jejích přátel potřebuje trochu extra pozornosti nebo utišující přítomnost, ji učinila milovanou a váženou členkou naší komunity.

Valentýnský den byl ve Šklíbě oslavován s láskou rozprostřenou ve vzduchu, a Sansa, i přes svou obvyklou rezervovanost, se ukázala jako laskavá duše, která s radostí přijímala i rozdávala něžnosti. V tento den bylo zřejmé, že láska není jen mezi lidmi, ale i mezi našimi kočičími přáteli, a Sansa byla toho živým příkladem.

Sansin únor byl tedy měsícem plným klidu, pozorování a tichého sdílení. Její schopnost najít spokojenost v malých věcech a rozdávat kolem sebe klid byla pro všechny v útulku připomínkou, že štěstí často nacházíme v nejtišších momentech.

Děkujeme vám, že jste díky vaší podpoře umožnili Sanse i všem jejím přátelům ve Šklíbě zažít takový poklidný a přátelský měsíc.

S láskou,

vaše Sansau

bottom of page