top of page
5186124.jpg

Report k 4/2024

Drahá adoptivní rodino,

Sansa prožila v dubnu mnoho zajímavých událostí a zážitků, které rozhodně stojí za zmínku. Jednou z hlavních událostí, která nás opravdu zaskočila, byla krátkodobá “hádka” se svou nejlepší kamarádkou Cetkie. Dokonce s námi spala v posteli. Co si holky udělaly? to opravdu nevíme… Nicméně Sansa a Cetkie jsou opět neoddělitelnými kamarádkami.

Sansa se v dubnu vyžívala v jednoduchých radostech života. Miluje klidné chvíle, kdy si může užívat pohlazení a pozornost svých lidských přátel. Oblíbenými okamžiky jsou pro ni také společné chvíle s Cetkie a společné válení a odpočívání na gauči.

V průběhu dubna Sansa projevila také velký zájem o své okolí. Začala se více zapojovat do her a interakcí s ostatními kočkami v útulku, což je pozitivní znamení pro její sociální rozvoj. Její zvědavost a hravost jsou pro nás velkou radostí a ukazují, jak se Sansa snaží objevovat nové aspekty svého života.

V dubnu udělala zase obrovské množství pokroků a utvrdila nás v tom, že každá kočka má svůj jedinečný příběh a je pro ni důležité najít láskyplný domov, kde se může rozvíjet a být šťastná.

S láskou a přáním hezkého dne,
tým Šklíba a Vaše Sansa

bottom of page