top of page
5186124.jpg

Report k 6/2024

Milí adoptivní rodiče,

doufáme, že se máte skvěle! Rádi bychom Vám přinesli červnové novinky o Vaší milované kočičce Sanse.

Sansa si červen opravdu užila! Spoustu času strávila na naší zahradě. Každé ráno, když jsme otevřeli dveře, vyrazila ven a někdy tam zůstala skoro celý den. Zvlášť trávila čas pod velkým stromem, kde byl celý den příjemný stín. Tam se uvelebila a sledovala ptáky, motýly a veškeré dění kolem.

Jednou odpoledne jsme si všimli, že Sansa zmizela. Po chvíli hledání jsme ji našli, jak si klidně dřímá v květináči. Byla tam stočená do klubíčka a tvářila se, že to je ten nejpohodlnější pelíšek na světě.

Sansa také ráda spala na škrabadle v poschodí. Bylo to její oblíbené místo, kde se mohla v klidu natáhnout a odpočívat. Často jsme ji tam našli pohodlně rozvalenou.

Sansa opět trávila spoustu času se svou nejlepší kamarádkou Cetkie. Ty dvě jsou nerozlučná dvojka a vždycky si spolu najdou nějakou zábavu. Buď se honí po zahradě, nebo společně odpočívají na terase.

Jednou se Sansa rozhodla, že se schová a nechá Cetkie, aby ji hledala. Schovala se tak dobře, že jsme ji sami nemohli najít, až nakonec vykoukla zpoza starého zahradního křesla. Cetkie ji našla a okamžitě se k ní přidala na další kolo jejich hry na schovávanou.

Sansin červen byl plný zábavy a odpočinku

Těšíme se na další měsíc plný nových zážitků a veselých okamžiků, které s Sansou zažijeme.

S přáním krásného dne
tým Šklíby a Sansa

bottom of page