top of page

Gremlin

Pokud máte zájem adoptovat Gremlina, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Toto asi 5měsíční koťátko je nejen extrémně miloučké, ale také neskutečný mazlík, který přináší radost všude, kam přijde. Gremlin je malý ďáblík, který by nejraději trávil každou minutu hrou a objevováním nových dobrodružství. Jeho energie a láska k zábavě jsou nakažlivé!

▪️V novém domově by Gremlin byl vděčný za kočičího kamaráda, se kterým by mohl sdílet své hry a lumpárny. Přesto by byl šťastný i jako jedináček, kde by měl veškerou pozornost a lásku jen pro sebe. Co je pro něj nejdůležitější, je najít domov plný lásky a pozornosti, kterou si tak zaslouží.

▪️Pokud hledáte kočičího společníka, který do vašeho života přinese radost, hru a nekonečnou dávku mazlení, Gremlin je tou pravou volbou! Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství plné lásky a spokojenosti. Gremlin se nemůže dočkat, až vás pozná a stane se milovanou součástí vaší rodiny.

ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png

Gremlin je:

❌ Kastrovaný
❌ Očkovaný 1/2
✅ Odblešený
✅ Odčervený
✅ FIV/FELV

ikonky.png

Pokud vás jeho příběh chytil za srdce a chtěli jste Gremlina adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Gremlin půjde do adopce s podmínkou kastrace v budoucnu

Fotogalerie

ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png
ikonky.png

Chcete dát Gremlinovi nový domov?

bottom of page