Lottie

Pokud máte zájem adoptovat Lottie, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Lottie, zhruba 3letou kočička, která na první pohled může působit trochu svá, ale ve skutečnosti je to milá a společenská kočička, když cítí, že je v bezpečí a milována. Tato kočičí dáma hledá někoho, kdo ocení její klidnou povahu a kdo hledá spíše relaxačního než hyperaktivního společníka. Lottie je spíš kočička na gauč, než aby proháněla myši, a bude vaším věrným parťákem při odpočinku doma.

▪️Lottie potřebuje domov, kde bude mít možnost ve svém tempu prozkoumávat nové prostředí a kde jí bude věnována trpělivost a pochopení, které potřebuje, aby se plně otevřela. Dejte Lottie šanci stát se součástí vašeho života a získáte společnici, která vám přinese klid, pohodu a spoustu kočičí lásky.

Lottie je:

✅ Kastrovaná
✅ Očkovaná

Pokud vás její příběh chytil za srdce a chtěli jste Lottie adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Lottie má sbalený kufřík a je připravena vyrazit domů

Chcete dát Lottie nový domov?