Yumeko

Pokud máte zájem adoptovat Yumeko, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku

▪️Seznamte se s Yumeko nádhernou 5měsíční slečnu, která má dvojí tvář – je nenasytná mazlivka i neuvěřitelná lovkyně. Yumeko miluje, když se může tulit a trávit čas v náručí pohody, kde cítí bezpečí a lásku. Ale nebuďte překvapeni, když uvidíte její druhou stránku. Yumeko je také rozená lovkyně, která se nerada nudí. S neuvěřitelnou obratností a rychlostí dokáže chytit každé peříčko, které jí přijde do cesty. Její hry plné pronásledování a skákání jsou radostí pro oko, ale také dokonalým způsobem, jak udržet její mysl a tělo v kondici.

▪️V novém domově by Yumeko uvítala společnost sourozence, s nímž by mohla sdílet své hravé chvíle i odpočinek. Avšak tato sebevědomá slečna zvládne být i hrdým jedináčkem, který si užívá veškerou pozornost pro sebe. Je připravena stát se milovaným členem rodiny, kde bude moci rozvinout svůj plný potenciál a přinést do vašeho domova radost a zábavu.

▪️Pokud hledáte kočičí společnici, která je stejně dobrá v mazlení jako v lovu, Yumeko je ta pravá. S ní v domě nikdy nebude nuda, ať už se rozhodnete pro společné chvíle klidu nebo energickou hru. Yumeko se těší, že vás pozná a začne psát novou kapitolu svého života ve vašem domově.

Yumeko je:

❌ Kastrovaná
❌ Očkovaná 1/2

Pokud vás její příběh chytil za srdce a chtěli jste Yumeko adoptovat, tak neváhejte vyplnit dotazník, nebo nám napsat či zavolat na +420-‭792-301-356‬.

Yumeko půjde do adopce s podmínkou kastrace v budoucnu

Chcete dát Yumece nový domov?